Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Fotosoutěž Valašská krajina 2018

 

Letos probíhá už 17. ročník fotosoutěže Valašská krajina. Fotosoutěž je zaměřená na Beskydy a jejich blízké okolí. Jejím cílem je ukázat krajinu a lidi tak, jak je vidí a zaznamená veřejnost optikou foťáku.

V letošním ročníku byly vyhlášeny kategorie Krajina, Lidé, Černobílá fotografie a Junior (pro mladé fotografy do 16 let). Nahrávání fotek a hlasování začalo v pondělí 18. června a bude ukončeno 15. října. Poté vybere porota nejlepší fotky a bude připravena výstava v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích. Vernisáž výstavy bude v neděli 25. listopadu. Zúčastnit fotosoutěže se po přihlášení nebo krátké registraci může každý.

 

 

Kontakt: ČSOP Salamandr, Tvarůžkova 1805, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm (tel.: +420 777 949 226  nebo email: barbora.krupova@salamandr.info).

Hlavním pořadatelem fotosoutěže je ČSOP Salamandr, spolupořadateli jsou ACTAEA – společnost pro přírodu a krajinu, AOPK ČR – Správa CHKO Beskydy, obec Velké Karlovice a Karlovské muzeum.

Partneri FS

17. ročník probíhá za přispění finančního nástroje Evropské unie LIFE v rámci projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy.