Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Fotosoutěž Valašská krajina 2017

Fotosoutěž Valašská krajina byla pro letošní rok ukončena. Své nejlepší fotky nám ukázalo 92 fotografů. Celkem máme ve fotosoutěži 242 fotek z Beskyd a blízkého okolí.

V tuto dobu jsou fotky tříděny do kategorií, aby byly předány porotě k hodnocení. Porota vybere nejlepší fotku v kategoriích Krajina, Lidé, Pastviny. Dále bude vybírat tři nejlepší fotografie z celé fotosoutěže napříč kategoriemi a tři nejlepší fotky v kategorii Junior.

Vernisáž výstavy fotek, kde každý autor najde alespoň jednu svou, bude v neděli 26. listopadu v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích, kde zároveň proběhne i vyhlášení vítězů a předání cen.

 

V tuto chvíli známe vítěze internetového hlasování, kterým se stala fotka Chaloupka pod hvězdami od Milana Pagáče, která získala 1291 hlasů. Autorovi gratulujeme.

 

 

 

 

 

Hlavním pořadatelem fotosoutěže je ČSOP Salamandr, spolupořadateli jsou ACTAEA – společnost pro přírodu a krajinu, AOPK ČR – Správa CHKO Beskydy, obec Velké Karlovice a Karlovské muzeum. Fotosoutěž probíhá v rámci projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy, který je podpořen z finančního nástoje Evropské unie LIFE.

Partneri FS

logo life+nat+mzp+rad

 

 

 

 

 

Kontakt: ČSOP Salamandr, Tvarůžkova 1805, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm (tel.: +420 777 949 226  nebo email: barbora.krupova@salamandr.info).