Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Začínáme odpočítávat

Publikováno: 10.10.2018

Konec fotosoutěže Valašská krajina se blíží. Vkládání fotek na web a hlasování končí v pondělí 15.10. ve 24.00 hodin. Takže už začínáme odpočítávat.

Vy ale ještě máte do pondělí čas ukázat nám, jak vidíte valašskou krajinu. Co přilákalo objektiv vašeho foťáku?Je valašská krajina barevná nebo černobílá? Jsou to kopce, lesy, louky nebo lidi, kteří ji utvářejí? Ukažte nám to, zajímá nás váš pohled na krajinu!

A taky kdy jindy se vám stane, že vaše fotka bude viset na výstavě ? A to bude. Slibujeme! Každý autor najde na výstavě alespoň jednu svoji fotku. To je naše pravidlo.

Do podnělí 15. října můžete nahrávat na web své fotky a hlasovat pro ty, které se vám líbí. Letos jsme vyhlásíli tradiční kategorie Krajina, Lidé a Junior pro fotografy do 16 let. Speciálně pouze letos je vyhlášena kategorie Černobílá fotografie.

Zúčastnit fotosoutěže se může každý. Stačí po krátké registraci nahrát své fotky na web. Pokud jste se účastnili fotosoutěže i vloni, možná si vzpomenete na přístupové údaje. A pokud ne, napište a my vám je sdělíme. Každý fotograf může nahrát nejvíc 3 fotky o maximální velikosti 2 MB každá.

Výsledky fotosoutěže budou vyhlášeny v neděli 25. listopadu v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích, kde taky proběhne vernisáž výstavy fotek.

 

 

Hlavním pořadatelem fotosoutěže je ČSOP Salamandr, spolupořadateli jsou ACTAEA – společnost pro přírodu a krajinu, AOPK ČR – Správa CHKO Beskydy, obec Velké Karlovice a Karlovské muzeum.

17. ročník fotosoutěže Valašská krajina probíhá v rámci projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy, který je financovaný z programu EU LIFE.