Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Připravte si foťáky, fotosoutěž začne za chvíli

Publikováno: 5.6.2018

V pondělí 18. června se otevřou brány 17. ročníku fotosoutěže Valašská krajina. Kromě tradičních kategorií Lidé a Krajina bude letos vyhlášena kategorie Černobílá fotografie. Myslíme ale i na začínající mladé autory do 16 let, pro které bude určena kategorie Junior.

Zúčastnit se fotosoutěže Valašská krajina je snadné. Stačí krátká registrace a potom už vkládáte fotky přímo na web. Vaše fotky budou po celou dobu trvání fotosoutěže zveřejněné na webu. Bude se pro ně hlasovat, návštěvníci si je budou prohlížet. Své fotky ale najdete i na výstavě v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích. Vernisáž bude v neděli 25. listopadu a na výstavě budou nejen fotky vítězné, ale každý autor tam najde alespoň jednu svoji fotku.

Nahrávání fotek a hlasování začne 18. června a bude ukončeno 15. října na webu valašské krajiny v sekci Fotosoutěž.

Loňské fotky si ještě pár dní můžete prohlížet tady.

 

Fotosoutěž pořádá ČSOP Salamandr, spolupořadateli jsou ACTAEA – společnost pro přírodu a krajinu, AOPK ČR – Správa CHKO Beskydy, obec Velké Karlovice a Karlovské muzeum.

Tento ročník probíhá v rámci projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy, který byl podpořen z finančního nástroje EU LIFE.