Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Pochlubte se svými fotkami z Beskyd

Publikováno: 1.8.2018

Právě probíhá 17. ročník fotosoutěže Valašská krajina. Fotky se vkládají přímo na web, kde si je můžete prohlížet a hlasovat pro ně. Letošní kategorie jsou Lidé, Krajina, Černobílá fotografie a pro mladé fotografy do 16 let to je kategorie Junior.

Každý fotograf může vložit nejvýš 3 fotky o velikosti 0,5 -2 MB. Stačí k tomu krátká registrace. O vítězných fotkách rozhodne porota. Letos se bude vybírat nejhezčí fotka v každé kategorii a tři nejhezčí v celé fotosoutěži. Jen v juniorské kategorii se budou vybírat nejhezčí fotky 3. A samozřejmě budeme mít i vítěze internetového hlasování.

Fotky musí na rozdíl od autorů pocházet z Beskyd nebo jejich nejbližšího okolí. Vkládat je můžete do 15.10. 2018 a stejně tak pro ně můžete i hlasovat. Ale kdo dřív vloží, nasbírá víc hlasů. Vyhlášení vítězů proběhne na vernisáži výstavy fotek v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích v neděli 25.11. 2018. Na výstavě najde každý autor alespoň jednu svoji fotku.

 

Pravidla fotosoutěže tady

Přihlášení a registrace tady

Prohlížení a hlasování pro fotky tady

 

V případě problémů s přihlášením nebo nahráváním fotek kontaktujte administrátora: barbora.krupova@salamandr.info.

 

Hlavním pořadatelem fotosoutěže je ČSOP Salamandr, spolupořadateli jsou ACTAEA – společnost pro přírodu a krajinu, AOPK ČR – Správa CHKO Beskydy, obec Velké Karlovice a Karlovské muzeum.

Fotosoutěž Valašská krajina probíhá díky projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy, který je financovaný z programu EU LIFE.