Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Na vernisáž v teplém oblečení

Publikováno: 24.11.2017

Už tuto neděli 26. listopadu ve 14 hodin otevřeme výstavu fotosoutěže Valašská krajina. Tato sláva proběhne v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích. Součástí vernisáže je taky vyhlášení výsledků fotosoutěže a předání cen. Od rána bude ve Velkých Karlovicích probíhat Kateřinský jarmark. Tak přijeďte potěšit všechny smysly.

Pokud bude chladnější počasí, nezapomeňte si vzít čepici. Prostory, kde je výstava, nejsou vytápěny. Nejdůležitější je mít v teple hlavu, protože ruce si zahřejete o kelímek se svařeným vínem z jarmarku

Letos se fotosoutěže zúčastnilo 92 fotografů s 242 fotkami. Fotky se vkládaly do již tradičních kategorií Krajina, Lidé a Junior a letošní speciální kategorií byly Pastviny. Takže celá jedna místnost je plná ovcí, krav a koňů.

 

Fotosoutěž probíhá v rámci projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy, který je podpořen z finančního nástroje Evropské unie LIFE.

 

 

 

Hlavním pořadatelem fotosoutěže je ČSOP Salamandr, spolupořadateli jsou ACTAEA – společnost pro přírodu a krajinu, AOPK ČR – Správa CHKO Beskydy, obec Velké Karlovice a Karlovské muzeum.