Přesun na obsah
  • English
  • Deutsch

Fotosoutěž odstartovala právě teď

Publikováno: 26.6.2017

Fotosoutěž Valašská krajina právě dnes startuje svůj 16. ročník. Od pondělí 26.6. můžete vkládat fotky přímo na web, prohlížet si je a hlasovat pro svou nejoblíbenější. Vkládání fotek a hlasování bude možné do 9.10., kdy se brány uzavřou a začne vyhodnocování. Výstava fotek bude v Karlovském muzeu ve Velkých Karlovicích a každý účastník tady najde alespoň jednu svoji fotku. Vernisáž výstavy  a vyhlášení vítězů proběhne v Karlovském muzeu v neděli 26.11.

Letos budou soutěžit fotky ve dvou už tradičních kategoriích Lidé a Krajina. A jako každoročně proměnlivá kategorie byly letos zvoleny Pastviny. Taky v 16. ročníku myslíme na mladé fotografy a vyhlašujeme kategorii Junior, kde můžou soutěžit fotografové do 16 let. Vkládané fotky by měly mít velikost 0,5 – 2 MB a každý soutěžící může vložit nejvýš tři.


Letos máme pro prvních pět soutěžících odměnu. Jedinečnou a zcela novou karetní hru Líný bača, kterou jsme vytvořili a vydali. Na 78 kartách s originálními kresbami Petra Vyorala se hráči dozví o nejvhodnějších způsobech péče o beskydskou krajinu. Hra je vhodná pro 2-6 hráčů od 6 let.


Vkládat fotky je možné po kratičké registraci. Hlasovat a prohlížet fotky můžete i bez ní.

Pravidla fotosoutěže jsou tady.

A pokud jste se registrovali už v minulých ročnících a zapomněli jste své heslo, umíme vyřešit i to. Stačí napsat na barbora.krupova@salamandr.info.

 

Tento ročník probíhá v rámci projektu Záchrana smilkových trávníků v EVL Beskydy, který byl podpořen z finančního nástroje EU LIFE.

logo life+nat+mzp+rad